Türkçe  English   Russian   China

HAKKIMIZDA

 ÖLMEZLER DERİ & KÜRK LTD. ŞTİ., 1940 yılından beri, deri sektöründeki faaliyetimizle adımızı duyurmuş, edindiğimiz deneyimle güven ve beğeni kazanmış bir firmayız.


 Bünyemizdeki tesisimizde her türlü deri çeşidi ve modeliyle üretim yapmaktayız. Ürünlerimiz Türkiye'nin muhtelif yerlerinde, firmamıza ait olan mağazamızda, bunun yanısıra tüm Avrupa ülkelerinde müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Bu ürünler napa, nubuk, süet, kürk süet ve güderi cinsinde kaban, manto, mont, ceket, etek ve pantolondan oluşmaktadır.

 

 ÖLMEZLER DERİ & KÜRK LTD. ŞTİ. olarak biz, gerek kendi koleksiyonumuzdan, gerekse sizin tercihiniz olan model ve deri çeşidiyle her ihtiyacınıza cevap vermeye hazırız.

 

Bizimle en kısa zamanda iletişim kurmanız dileğiyle...

 

 

Vizyonumuz;

 Türkiye başta olmak üzere, Avrupa ve Doğu ülkelerini kapsayan bir coğrafyada faliyet gösteren, kalite, yenilik, satım hacmi ve kârlılık bakımından deri piyasasında seçkin bir şirket olarak yerimizi almak.

 Güven, saygı, açıklık ve sosyal sorumluluğun organizasyonel bütünlüğünü sağlayan bir takım ruhuna sahibiz. Kendimizi sürekli yaratıcılık, kalite, gelişme, mükemmellik ve liderliğe adadık.


Misyonumuz;

 Bayi ve perakende müşteri memnuniyetini sürekli olarak aşmak, piyasadaki fırsatları herkesten önce belirlemek, yaratmak ve elde etmek. Üstün büyümeyi sağlayacak iş ve gücü bünyemizde yaşatmak, geliştirmek ve cezbetmek.

 

Stratejimiz;

 Uzun vadeli, sürdürülebilir ve kârlı büyüme sağlamak. Rekabetçi pozisyonumuzu en iyi uygulamaları kullanarak geliştirmek. Becerilerimizi tüm operasyonlarımızda kullanmak. Yeni pazarlara girmek...